^M Search archives
Archival resources online szukajwarchiwach.pl

Księga 1wsza. Dokumentow tyczących się zapisow Aktow Małzenstw Stanu Cywilnego w Parafii Bożego Ciała w Miescie Kazimierzu w Powiecie i Departamencie Krakowskim w Roku Tysiąc Osmset Dwunastym; obeymuiąca Aktow Małzeństw początkowych Pro 12. to iest: od 1wszego do 12go załącznie; Allegatow zas sztt. B3. od 1go do 3go załącznie. Pod Znakiem. 1/1 Księga IIga. Dokumentow, tyczących się Zapisow Aktow Małżeństw Stanu Cywilnego w Parafii Bożego Ciała w Miescie Kazimierzu w Powiecie i Departamencie Krakowskim w Roku tysiąc osmset Dwunastym; obeymuiąca aktow Małżeństw następnych Pro 11. to iest zacząwszy od 13go do 23 załącznie; allegatow zas sztuk 62, zacząwszy od 64tgo, az do 125go załącznie. Pod Znakiem. 2/2

Archiwum Narodowe w Krakowie
dokumentacja aktowa 11
- brak danych -
1812

1812 - 1812
polski
łaciński
[Alegata]
- brak danych - M. 192; USC Bożego Ciała M-6
księga rękopis
dobry
476 - brak danych -
260x405 Tak
brak mikrofilmu
- brak danych -
Number of scans per page
- Digital copies unavailable -

Index of persons

- Indexes not found -

Index of places

- Indexes not found -

Index of subjects

- Indexes not found -
X

W szukajwarchiwach.gov.pl udostępniliśmy nową wersję wyszukiwarki!

Zachęcamy do jej testowania oraz przesyłania nam propozycji kolejnych zmian i nowych funkcjonalności. Nasz adres znajdziesz w zakładce „Kontakt” na szukajwarchiwach.gov.pl.

Jednocześnie przypominamy, że serwis szukajwarchiwach.pl nie jest rozwijany od lutego 2019 r. – nowe opisy i skany publikowane są wyłącznie w szukajwarchiwach.gov.pl.