^M Search archives
Archival resources online szukajwarchiwach.pl

[Korespondencja wychodząca i przychodząca Jarockiego Franciszka ps. "Jadźwing" i Wojtala Jana ps. "Jeż" komendantów Obwodu z komendantem Okręgu IV Batalionów Chłopskich, Obwodu nr 14 Krasnystaw Batalionów Chłopskich, kierownictwem powiatowym Stronnictwa Ludowego "Roch" i komendą Ludowej Straży Bezpieczeństwa Obwodu nr 14, komendantami rejonów i placówek, kierownictwem Wojskowej Służby Kobiet]

Archiwum Państwowe w Lublinie
dokumentacja aktowa 55
- brak danych -
1943-1944

1943 - 1944
polski
Także pismo kwatermistrza Obwodu Strycharza Kazimierza ps. "Gniewosz" do Gilasa Jana ps. "Mahatma" komendanta powiatowego Ludowej Straży Bezpieczeństwa w Obwodzie nr 14 Krasnystaw Batalionów Chłopskich z 24.V.1944 r.
- brak danych - 15; 102
luzy - brak danych -
destrukt
30 - brak danych -
A4 Tak
brak mikrofilmu
Jedno z pism Jana Wojtala ps. "Jeż" komendanta Obwodu skonfiskowano Katarzynie Korszli. Częściowo wyłączono z zespołu nr 1099 Zrzeszenie "Wolność i Niezawisłość" Okręg Lubelski.
Number of scans per page
1 2

Index of persons

Jarocki Franciszek ps. "Jadźwing" -
Wojtal Jan ps. "Jeż" -

Javascript support needed to browse indexes

Index of places

Krasnystaw -

Javascript support needed to browse indexes

Index of subjects

- Indexes not found -
X

W szukajwarchiwach.gov.pl udostępniliśmy nową wersję wyszukiwarki!

Zachęcamy do jej testowania oraz przesyłania nam propozycji kolejnych zmian i nowych funkcjonalności. Nasz adres znajdziesz w zakładce „Kontakt” na szukajwarchiwach.gov.pl.

Jednocześnie przypominamy, że serwis szukajwarchiwach.pl nie jest rozwijany od lutego 2019 r. – nowe opisy i skany publikowane są wyłącznie w szukajwarchiwach.gov.pl.