^M Search archives
Archival resources online szukajwarchiwach.pl

[Korespondencja wychodząca i przychodząca Rzewuskiego Andrzeja ps. "Fok" i Jasińskiego Edwarda ps. "Nurt", "Karol", "Karw" inspektorów lubelskich z Komendą Okręgu, Delegaturą Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, komendantami obwodów i oddziałów zbrojnych działających na terenie Inspektoratu z załącznikami]

Archiwum Państwowe w Lublinie
dokumentacja aktowa 71
- brak danych -
1943-1944

1943 - 1944
polski
Załączniki stanowią: instrukcja alarmu powstańczego z 17.XII.1943 r., wykaz haseł okolicznościowych dla uczczenia rocznicy Powstania Styczniowego z 13.I.1944 r., wykaz zawartości zasobników zrzutowych z V.1944 r., oświadczenie Szmedinga Konrada ps. "Młot" o scaleniu Narodowej Organizacji Wojskowej z Armią Krajową z 3.VIII.1944 r.
- brak danych - 3; 88 t. 1
luzy - brak danych -
destrukt
101 - brak danych -
36,5x20,5 cm Nie
- brak danych -
brak mikrofilmu
Duża część pism podpisanych w zastępstwie przez Majlicha Franciszka ps. "Bezan" zastępcę inspektora. Częściowo wyłączono z zespołu nr 1099 Zrzeszenie "Wolność i Niezawisłość" Okręg Lubelski.
Number of scans per page

Index of persons

Jasiński Edward ps. "Nurt", "Karol", "Karw" -
Rzewuski Andrzej ps. "Fok" -

Javascript support needed to browse indexes

Index of places

- Indexes not found -

Index of subjects

- Indexes not found -
X

W szukajwarchiwach.gov.pl udostępniliśmy nową wersję wyszukiwarki!

Zachęcamy do jej testowania oraz przesyłania nam propozycji kolejnych zmian i nowych funkcjonalności. Nasz adres znajdziesz w zakładce „Kontakt” na szukajwarchiwach.gov.pl.

Jednocześnie przypominamy, że serwis szukajwarchiwach.pl nie jest rozwijany od lutego 2019 r. – nowe opisy i skany publikowane są wyłącznie w szukajwarchiwach.gov.pl.